Napište nám
Zveme vás, lektoři, ke spolupráci

O službách hledání doučování v České republice

Hledáte učitele pro své dítě? Jste unavení kontrolovat internetové stránky hledáním nutného odborníka? To znamená, že servis My-tutor je to pro vás.

My-tutor je servis, který pomůže najít učitele pro každého, kdo bydlí v České republice. Nejlepší na tom je to, že je to zadarmo! Vyplňte přihlášku na našich stránkách a behěm 15 minut se s vámi naši konzultanti spojí. Doporučí jak vybrat lektora, nebo najdou učitele se, kterým mají již zkušenosti. Nechcete čekat? Zvolte si učitele sami. K tomu účelu rozklikněte položku “Předměty” a vyberte si toho učitele, který odpovídá vašim kriteriím. Abyste si zkrátily čas hledaní kandidáta, můžete použít třídění podle předmětu, města, nebo  místa doučování.

Proč zvolit zrovna nás a naše služby:

  • „Kontrola kvality“ - Odpovídáme za každého odborníka, který se náchazí v systému. Všechno se kontroluje: přítomnost odborného vzdělání, dokladu, praxe jako učitele/tutora.
  • Jednoduchost a pohodlnost. Věnovali jsme velké úsilí tomu, aby navigace na stránce byla jednoduchá a přehledná. Pro vaše pohodlné hledání, možnost přepínání jazyka. ( uživatelské rozhraní je v ruštině, češtině a angličtině)
  • Velká databáze. Díky našemu úsilí se pořád číslo našich učitelů zvětšuje. U nás můžete najít řádné odborníky: učitele ekologie, filozofie, či rétoriky.
  • Individuální přístup. Počitáme s přaním každého studenta a učitele. Se spoluprací s námi budete nadmíru spokojeni.
Podmínky a registrace
O službách hledání doučování v České republice

Cíl naších stránek je spojovat studenty a soukromé učitele v České republice. Učitelé napíšou informaci o sobě a studenti si podle toho můžou sami vybrat, jaký by jim nejvíce vyhovoval.

Snažili jsme se udělat naše stránky víceúčelovými: tady můžete najít soukromého učitele jakéhokoliv předmětu, od matematiky po ekologii. Seznámit se se seznamem můžete v konkrétním oddílu.

Stránky jsou přeloženy do ruštiny, češtiny a angličtiny. Můžete si vybrat jazyk, který vám vyhovuje. Je tu možnost registace, a tu může provést nejen učitel, ale také žak. Snažili jsme se, aby stránky vypadaly srozumitelně. Můžete najít soukromého učitele pro dospělé i pro děti. Můžete si ho najít sami, nebo vám s tím pomůžeme. Naše služby nejsou zpoplatněny.

Jestliže je třeba soukromého učitele:

Služby soukromého učitele jsou potřeba v různých situacích: přílišná absence, nedostatky ve znalostech, přaní se připravit na zkoušky a tak dále.

  • Jedna z východ individuální výuky spočívá v tom, že učitel svou veškerou pozornost a energii věnuje jen vám.
  • Někdy vám soukromý učitel může pomoct připravit se na přijimací zkoušky. Obtížnost a forma přijímacích zkoušek může dělat starosti i nadanému studentovi. S tím může pomoct učitel, jenž má s takovýmto druhem přípravy praxi.  

Databáze pro vyhledávání soukromých učitelů:

Všichni učitelé jsou ověřeni našimi správci. Ověřujeme vzdělání učitele i jeho praxi. Každý učitel musí předložit doklady o své kvalifikaci. Díky velkému množství učitelů, budete moci najít učitele v Praze a jiném městě České republiky, který bude vám bude vyhovovat cenou, vzděláním a metodikou. Podívejte se pozorně na naše stránky. Najděte si učitele, kterého potřebujete podle kvalifikace, předmětu, či místa doučování.

Hodně štěstí !

Zveme vás, lektoři, ke spolupráci
/ru/

Вы уверены что хотите удалить отзыв?