Napište nám
Zveme vás, lektoři, ke spolupráci
Nec hte přihlašku na vyběr učitele zadarmo
Napište nám
Zavoláme Vám zpatky
během 15 minut
a najdeme Vám učitele

Hledání soukromých učitelů češtiny pro cizince

Hodně cizinců potřebují český jazyk, kteří podle různých příčin chtějí zůstat v České republice na dlouhou dobu, studovat, pracovat nebo prostě žít. Tento jazyk je ve skupině slovanských jazyků, které můžou být těžké pro osobyněkterýchnárodností.

Těžké zvláštnosti: čárky,některá písmena abecedy. Ortografie,interpunkce, větné členění, fonetické zvláštností a jiné dělají tento jazyk těžkým pro samostudium za kratkou dobu.

Pomoc soukromého učitele bude potřeba, protože:

  • Soukromý učitel může zformovat individuální učební osnovy
  • Soukromý učitel může zpracovat různé aspekty
  • Soukromý učitel opraví chyby
  • Budete mluvit v jazyce častějí než ve skupině

Naši stránkyMy-tutor

Snažili jsme se udělat našestránkymaximálně pohodlné: budete moci vidět hodně soukromých učitelů českého jazyka pro začatečniky. Každý z nich, před tím než se dostane na našestránky je kontrolovaný, jestli má kvalifikaci, a takhle se udržuje v průměru vyšší úroveň učitelů.

Můžete vybrat učitele podle metodiky a ceny. Jen se podívejte na naše stránky.

Podmínky a registrace

Cíl naších stránek je spojovat studenty a soukromé učitele v České republice. Učitelé napíšou informaci o sobě a studenti si podle toho můžou sami vybrat, jaký by jim nejvíce vyhovoval.

Snažili jsme se udělat naše stránky víceúčelovými: tady můžete najít soukromého učitele jakéhokoliv předmětu, od matematiky po ekologii. Seznámit se se seznamem můžete v konkrétním oddílu.

Stránky jsou přeloženy do ruštiny, češtiny a angličtiny. Můžete si vybrat jazyk, který vám vyhovuje. Je tu možnost registace, a tu může provést nejen učitel, ale také žak. Snažili jsme se, aby stránky vypadaly srozumitelně. Můžete najít soukromého učitele pro dospělé i pro děti. Můžete si ho najít sami, nebo vám s tím pomůžeme. Naše služby nejsou zpoplatněny.

Jestliže je třeba soukromého učitele:

Služby soukromého učitele jsou potřeba v různých situacích: přílišná absence, nedostatky ve znalostech, přaní se připravit na zkoušky a tak dále.

  • Jedna z východ individuální výuky spočívá v tom, že učitel svou veškerou pozornost a energii věnuje jen vám.
  • Někdy vám soukromý učitel může pomoct připravit se na přijimací zkoušky. Obtížnost a forma přijímacích zkoušek může dělat starosti i nadanému studentovi. S tím může pomoct učitel, jenž má s takovýmto druhem přípravy praxi.  

Databáze pro vyhledávání soukromých učitelů:

Všichni učitelé jsou ověřeni našimi správci. Ověřujeme vzdělání učitele i jeho praxi. Každý učitel musí předložit doklady o své kvalifikaci. Díky velkému množství učitelů, budete moci najít učitele v Praze a jiném městě České republiky, který bude vám bude vyhovovat cenou, vzděláním a metodikou. Podívejte se pozorně na naše stránky. Najděte si učitele, kterého potřebujete podle kvalifikace, předmětu, či místa doučování.

Hodně štěstí !

Zveme vás, lektoři, ke spolupráci
/ru/

Вы уверены что хотите удалить отзыв?