Napište nám
Zveme vás, lektoři, ke spolupráci
Nec hte přihlašku na vyběr učitele zadarmo
Napište nám
Zavoláme Vám zpatky
během 15 minut
a najdeme Vám učitele

Hledání soukromých učitelů ekologie v České republice

Elena Medvedeva
Elena Medvedeva
Věk: 24 let
Hello 👋🏻 I’m a passionate biology student with a background of pedagogy (My first incomplete education is a teacher of foreign languages: English and German) I have a successful experience of preparing students from scratch. I always try to make classes interesting and find an individual approach to each student. You are welcome to reach me if you need help with nostrefecation or entrance exam for Biology, Medicine or Psychology. Also I can help you to complete your university course even tho biology is not your main subject :) I provide all study materials, including trial entrance tests. Zdravstvuyte 👋🏻 Ya student biolog s pedagogicheskim obrazovaniem (moe pervoe obrazovanie - uchitel inostrannih yazikov: angliyskogo i nemeckogo). U menya est uspeshniy opit podgotovki studentov s nulya. Ya vsegda starayus sdelat zanyatiya interesnimi i nahoju individualniy podhod k kajdomu ucheniku. Vi mojete svyazatsya so mnoy, esli vam nujna pomosch s nostrefekciey ili vstupitelnim ekzamenom na fakulti biologii, medicini ili psihologii. Takje ya mogu pomoch vam s vashimi universitetskimi kursami, daje esli biologiya ne yavlyaetsya vashim osnovnim predmetom :) Ya predostavlyayu vse uchebnie materiali, vklyuchaya probnie vstupitelnie testi.
  • Spolupracujeme s od října 2020
  • Praxe víc než 4 let
Předměty
Biologie, ruština, Angličtina, Ekologie
Jazyky mohou učit
Russian English Czech
Vzdělání
Univerzita Karlova, Přírodověděcka fakulta, Biologie a ekologie.
Dostupnost vzdělávání učitelů Ano
Místo zaměstnání To nevadí
Vybrat
Ceny od:
Angličtina: 400 Kč. / 60 min.
ruština: 400 Kč. / 60 min.
Biologie: 350 Kč. / 60 min.
Ekologie: 350 Kč. / 60 min.
Adresa
Praha
Výjezd k žaku
Učitel poskytnout doklady o vzdělání
Ekaterina Prouzová
Ekaterina Prouzová
Věk: 38 let
ruština
  • Spolupracujeme s od května 2021
  • Praxe víc než 15 let
Předměty
Zeměpis, ruština, Ekologie
Jazyky mohou učit
ruština
Vzdělání
Magistr, Geografická fakulta, Katedra ekologie a ochrany přírody, ekolog, učitel.
Dostupnost vzdělávání učitelů Ano
Místo zaměstnání To nevadí
Vybrat
Ceny od:
ruština: 290 Kč. / 60 min.
Zeměpis: 200 Kč. / 60 min.
Ekologie: 200 Kč. / 60 min.
Adresa
Hradec Králové
Výjezd k žaku
Učitel poskytnout doklady o vzdělání
fabio vicentini
fabio vicentini
Věk: 35 let
hi, my name is Fabio and i am from italy. I have recently concluded my PhD studies at Charles University with the thesis on The genius loci in poetry and the hermeneutic of expression. Literature is all the time i have and i need to have, expecially poetry. From Shakespeare, Spencer and Milton to W. Stevens and H. Crane by way of Shelley, Keats and Blake. And also novelist: Melville, White, Bronte, Eliot. Without leaving the italian influences, which include Dante, Tasso, Carducci e Moravia.
  • Spolupracujeme s od května 2022
  • Praxe víc než 6 let
Předměty
Dějiny umění, italština, Angličtina, Ekologie, Filozofie
Jazyky mohou učit
english, italian
Vzdělání
PhD, Charles University, English literature.
Dostupnost vzdělávání učitelů Ne
Místo zaměstnání Online
Vybrat
Ceny od:
Filozofie: 400 Kč. / 60 min.
Ekologie: 400 Kč. / 60 min.
Angličtina: 400 Kč. / 60 min.
italština: 400 Kč. / 60 min.
Dějiny umění: 400 Kč. / 60 min.
Adresa
Praha

Ekologie je pododdíl biologie, který je nutný brát v potaz kvůli nedokonalosti moderního školního programu, který nevyžaduje hluboké studium takhle důležitého předmětu.

Hodně fakult, ekologického zaměření, vyžadují konkrétní znalosti, které jsou spojené s ochranou životního prostředí asprávné interakci člověka s ním. Když člověk naraží na takovou situaci, může to být docela těžké.

A proto jsou potřebaslužby soukromého učitele, který doplni mezery, které nemohla doplnit škola. Učitel organizuje program, který bude udělan podle vašich potřeb a možností, takovým spůsobem, že budete moct dosáhnout úspěchu a za chvíli se budete cítit sebevědoměji. Není na místě žádná stydlivost v komunikaci se soukromým učitelem, můžete

Naše stranky My- tutor: výhody

Na našich strankach můžete najít hodně různých soukromých učitelů, liší se podle věku, charakteru, stylu, metody, ceně atd. Podívejte se na nabídku a vyberte takového, který vám bude vyhovovat.

Jsou tady jenom profesionalní učitelé s praxí.

Podmínky a registrace

Cíl naších stránek je spojovat studenty a soukromé učitele v České republice. Učitelé napíšou informaci o sobě a studenti si podle toho můžou sami vybrat, jaký by jim nejvíce vyhovoval.

Snažili jsme se udělat naše stránky víceúčelovými: tady můžete najít soukromého učitele jakéhokoliv předmětu, od matematiky po ekologii. Seznámit se se seznamem můžete v konkrétním oddílu.

Stránky jsou přeloženy do ruštiny, češtiny a angličtiny. Můžete si vybrat jazyk, který vám vyhovuje. Je tu možnost registace, a tu může provést nejen učitel, ale také žak. Snažili jsme se, aby stránky vypadaly srozumitelně. Můžete najít soukromého učitele pro dospělé i pro děti. Můžete si ho najít sami, nebo vám s tím pomůžeme. Naše služby nejsou zpoplatněny.

Jestliže je třeba soukromého učitele:

Služby soukromého učitele jsou potřeba v různých situacích: přílišná absence, nedostatky ve znalostech, přaní se připravit na zkoušky a tak dále.

  • Jedna z východ individuální výuky spočívá v tom, že učitel svou veškerou pozornost a energii věnuje jen vám.
  • Někdy vám soukromý učitel může pomoct připravit se na přijimací zkoušky. Obtížnost a forma přijímacích zkoušek může dělat starosti i nadanému studentovi. S tím může pomoct učitel, jenž má s takovýmto druhem přípravy praxi.  

Databáze pro vyhledávání soukromých učitelů:

Všichni učitelé jsou ověřeni našimi správci. Ověřujeme vzdělání učitele i jeho praxi. Každý učitel musí předložit doklady o své kvalifikaci. Díky velkému množství učitelů, budete moci najít učitele v Praze a jiném městě České republiky, který bude vám bude vyhovovat cenou, vzděláním a metodikou. Podívejte se pozorně na naše stránky. Najděte si učitele, kterého potřebujete podle kvalifikace, předmětu, či místa doučování.

Hodně štěstí !

Zveme vás, lektoři, ke spolupráci
/ru/

Вы уверены что хотите удалить отзыв?