Zveme vás, lektoři, ke spolupráci
Nec hte přihlašku na vyběr učitele zadarmo
Zavoláme Vám zpatky
během 15 minut
a najdeme Vám učitele

Hledání soukromých učitelů španělštiny v České republice

Maria Malinskaya
Maria Malinskaya
Věk: 29 let
2012-2016 - Moscow school "Intellectual", 2015-2017 - Higher School of Economics in Moscow, Philological Faculty, the School of Linguistics. I´ve been working with children, teenagers (10-18 y.o.) and adults teaching Spanish, culture of Spanish Speaking Countries, close reading and discussions. I´ve also written a book called "Ispansky bez repetitora"
  • Spolupracujeme s od zaří 2017
  • Обратились: 11 ученик(ов)
  • Praxe víc než 9 let
Předměty
španělština
Jazyky mohou učit
Spanish, Russian, English
Vzdělání
Moscow State University (MSU), Philological faculty, Spanish, Foreign literature.
University of Monterrey, Mexico, Humanities .
Cervantes Institute, Moscow, Course for Spanish Teachers .
Dostupnost vzdělávání učitelů Ano
Místo zaměstnáníU mně
Ceny od:
španělština: 600 Kč. / 60 min.
Adresa
Praha
Výjezd k žaku
Patricia  Alén
Patricia Alén
Věk: 36 let
I am a happy, enthusiastic and creative Spaniard. I have a degree in Communication and I am teaching Spanish and English. I prepare tailored lessons and study plans to make it easier for you. - All areas (vocab, grammar, reading, writing and speaking) - All levels - Help with homework and preparation for exams - Translation, transcription and correction of texts. Please, contact me for more info!
  • Spolupracujeme s od března 2018
  • Обратились: 11 ученик(ов)
  • Praxe víc než 8 let
Předměty
španělština, Angličtina
Jazyky mohou učit
Spanish and English
Vzdělání
University Degree, Communication, Media.
Dostupnost vzdělávání učitelů Ano
Místo zaměstnáníTo nevadí
Ceny od:
Angličtina: 300 Kč. / 60 min.
španělština: 300 Kč. / 60 min.
English: 300 Kč. / 60 min.
Spanish: 300 Kč. / 60 min.
Adresa
Praha
Výjezd k žaku
Učitel poskytnout doklady o vzdělání

Studium španělského jazyka bude rychlejší a efektivnější jestli se obrátíte k soukromému učiteli. Individualní přístup může překonat různé obtíže, které vznikají při výuce ve skupině. S učitelem můžou studovat jak děti tak i dospělí.

Profesionalní soukromý učitel je vždycky taképsycholog, který docela rychle ocení vaši individuální schopnosti a pak uděla všechno abyste začali mluvit španělsky snadno a správně. Hodinyjsou vždycky zajímavé. Budete mít hodně audio a video materiálů,tabulek a učebních pomůcek. Paměť lidí funguje různě: někdo lépe rozumí když poslouhá, jiný vizuálně.

Úspěšně a rychle se naučíte rozumět řeči ve španělštině, naučíte se slovíčkům a užitečným frázím. Soukromý učitel španělštiny pro začatečniky zdůrazní výslovnost, správnou stavbu vět, když je třebanaučit se psátpracovní dopisy.

Když pro vás výslovnost není problém, učitel zohlední důraz na gramatiku a dovednosti.

Jaké obtíže můžou vzniknout při studiu jazyka samostatně?

Když se učíte jazyk sami, existuje riziko hodně chyb ve výslovnosti a nevšimnutí si různých zvláštností jazyka.

Jedná z obtiží jsou slova, která jsou podobná, ale mají uplně jiný význam – tzn. falešní přátelé.

Soukromý učitelvás na ně upozorní, aby vaše setkaní s takovým slovem nebyla nepřijemným překvapením, a jiný člověk porozumí vaší myšlence.

Našestránky My-tutor dávají na výběr z hodně profesionálních učitelů. S nimi,hodiny španělštiny přinesou prospěch a zábavu.

Používejte naše stránky v České republice, jsme tu vždycky pro vás a rádi pomůžeme!

Podmínky a registrace

Cíl naších stránek je spojovat studenty a soukromé učitele v České republice. Učitelé napíšou informaci o sobě a studenti si podle toho můžou sami vybrat, jaký by jim nejvíce vyhovoval.

Snažili jsme se udělat naše stránky víceúčelovými: tady můžete najít soukromého učitele jakéhokoliv předmětu, od matematiky po ekologii. Seznámit se se seznamem můžete v konkrétním oddílu.

Stránky jsou přeloženy do ruštiny, češtiny a angličtiny. Můžete si vybrat jazyk, který vám vyhovuje. Je tu možnost registace, a tu může provést nejen učitel, ale také žak. Snažili jsme se, aby stránky vypadaly srozumitelně. Můžete najít soukromého učitele pro dospělé i pro děti. Můžete si ho najít sami, nebo vám s tím pomůžeme. Naše služby nejsou zpoplatněny.

Jestliže je třeba soukromého učitele:

Služby soukromého učitele jsou potřeba v různých situacích: přílišná absence, nedostatky ve znalostech, přaní se připravit na zkoušky a tak dále.

  • Jedna z východ individuální výuky spočívá v tom, že učitel svou veškerou pozornost a energii věnuje jen vám.
  • Někdy vám soukromý učitel může pomoct připravit se na přijimací zkoušky. Obtížnost a forma přijímacích zkoušek může dělat starosti i nadanému studentovi. S tím může pomoct učitel, jenž má s takovýmto druhem přípravy praxi.  

Databáze pro vyhledávání soukromých učitelů:

Všichni učitelé jsou ověřeni našimi správci. Ověřujeme vzdělání učitele i jeho praxi. Každý učitel musí předložit doklady o své kvalifikaci. Díky velkému množství učitelů, budete moci najít učitele v Praze a jiném městě České republiky, který bude vám bude vyhovovat cenou, vzděláním a metodikou. Podívejte se pozorně na naše stránky. Najděte si učitele, kterého potřebujete podle kvalifikace, předmětu, či místa doučování.

Hodně štěstí !

Zveme vás, lektoři, ke spolupráci
/ru/

Вы уверены что хотите удалить отзыв?