Napište nám
Zveme vás, lektoři, ke spolupráci
Nec hte přihlašku na vyběr učitele zadarmo
Napište nám
Zavoláme Vám zpatky
během 15 minut
a najdeme Vám učitele

Hledání soukromých učitelů TSP,OSP,SCIO testu

V dnešní době studenti musí udělat speciální přijímací zkoušky na vysokou školu. Jsou to zkoušky TSP,OSP,SCIO,které kontrolují znalostí studentů humanitního zaměření, jejich umění argumentace, logické shopnostní, umění práces textem a jiné.

Tyhle testy kontrolují verbalní,symbolické, kritické, analytické myšlení. Všechno vyžaduje obrižnou připravu. Skoro není možné tomu se naučit samostatně, potřebujete učitele. Professionalní učitelvám pomůže propracovat všechno, najít konkrétní problémy a vyřešit je, a později zase ověřit svoje znalosti.Soukromý učitel může zformovat indvidualní program, který se vám hodí a umožní vám dosáhnoutnejvyššíchúspěchů.

Naše nabídka

Je hodně soukromých učitelů na našich stránkách, které můžou zvýšit vaší úroveň. Díky široké nabídce můžete vybrat takového učitele, který bude vám ideálně vám vyhovovat jak cenově tak i stylem vyučování.

Držíme Vám palce!

Podmínky a registrace

Cíl naších stránek je spojovat studenty a soukromé učitele v České republice. Učitelé napíšou informaci o sobě a studenti si podle toho můžou sami vybrat, jaký by jim nejvíce vyhovoval.

Snažili jsme se udělat naše stránky víceúčelovými: tady můžete najít soukromého učitele jakéhokoliv předmětu, od matematiky po ekologii. Seznámit se se seznamem můžete v konkrétním oddílu.

Stránky jsou přeloženy do ruštiny, češtiny a angličtiny. Můžete si vybrat jazyk, který vám vyhovuje. Je tu možnost registace, a tu může provést nejen učitel, ale také žak. Snažili jsme se, aby stránky vypadaly srozumitelně. Můžete najít soukromého učitele pro dospělé i pro děti. Můžete si ho najít sami, nebo vám s tím pomůžeme. Naše služby nejsou zpoplatněny.

Jestliže je třeba soukromého učitele:

Služby soukromého učitele jsou potřeba v různých situacích: přílišná absence, nedostatky ve znalostech, přaní se připravit na zkoušky a tak dále.

  • Jedna z východ individuální výuky spočívá v tom, že učitel svou veškerou pozornost a energii věnuje jen vám.
  • Někdy vám soukromý učitel může pomoct připravit se na přijimací zkoušky. Obtížnost a forma přijímacích zkoušek může dělat starosti i nadanému studentovi. S tím může pomoct učitel, jenž má s takovýmto druhem přípravy praxi.  

Databáze pro vyhledávání soukromých učitelů:

Všichni učitelé jsou ověřeni našimi správci. Ověřujeme vzdělání učitele i jeho praxi. Každý učitel musí předložit doklady o své kvalifikaci. Díky velkému množství učitelů, budete moci najít učitele v Praze a jiném městě České republiky, který bude vám bude vyhovovat cenou, vzděláním a metodikou. Podívejte se pozorně na naše stránky. Najděte si učitele, kterého potřebujete podle kvalifikace, předmětu, či místa doučování.

Hodně štěstí !

Zveme vás, lektoři, ke spolupráci
/ru/

Вы уверены что хотите удалить отзыв?