Napište nám
Zveme vás, lektoři, ke spolupráci
Nec hte přihlašku na vyběr učitele zadarmo
Napište nám
Zavoláme Vám zpatky
během 15 minut
a najdeme Vám učitele

Hledání soukromých učitelů cizích jazyků v České republice

Někdo by řekl, že francouzský jazyk je jazyk lásky, italský jazyk –vášní, anglický jazyk- podnikání, německý jazyk- politiky, ruský jazyk – jazyk duše.

Když se člověk učí cizí jazyk, nachází se ve světě jiných tradic a kultur. Tato zajímavá činnost pro vás otevře nové státy,nové známosti, možnosti pro rozvoj a sebezdokonalování. Není tajemstvím, že lidé, kteří umí cizí jazyk, nejen, že žijí zajímavý život, ale jsou víc vyžadováni jako odborníci. Dnes je módní být polyglotem anebo ovládat několik jazyku na jednoduché úrovni.

Aby si člověk osvojil cizí jazyk, je možné se zúčastnitkurzu, snažit se naučit jazyk pomocí učebnic, programu nebo online kurzů. Doučování se vždy se považovalo za nejefektivnější metodu učení se čehokoli. Doučování je rychlý, kvalitní, a také příjemný způsob jak se naučitcizí jazyk.

Potřebujete se připravit na zkoušku z cizího jazyka, připravit se na pracovní jednání v cizím jazyce nebo přirozeně a snadno komunikovat s lidmi na dovolené? Učitel, kterého můžete najít na našich stránkách,vám s tím pomůže.

Pomocí našich stránek si můžete zvolit dobrého učitele podle vašich potřeb. Když prozkoumáte formy našich učitelů, můžete sinajít nejlepšího z nich, který bude vaším průvodcem do světa cizího jazyka.

Kdy potřebujete znalosti cizích jazyků?

  • Potřebute se připravit na zkoušku
  • Naučíte se správně a snadno komunikovat se zákazníkem
  • Připravit se na pracovní shůzky v cizím jazyce
  • Lehce a snadno komunikovat s lidmi v zahraniči.

Učitel, kterého můžete najít na našich stránkách, vám s tím pomůže.

Pomoci našich stranek My-tutor, můžete najít soukromého učitele, který vám bude vyhovovat.

Podmínky a registrace

Cíl naších stránek je spojovat studenty a soukromé učitele v České republice. Učitelé napíšou informaci o sobě a studenti si podle toho můžou sami vybrat, jaký by jim nejvíce vyhovoval.

Snažili jsme se udělat naše stránky víceúčelovými: tady můžete najít soukromého učitele jakéhokoliv předmětu, od matematiky po ekologii. Seznámit se se seznamem můžete v konkrétním oddílu.

Stránky jsou přeloženy do ruštiny, češtiny a angličtiny. Můžete si vybrat jazyk, který vám vyhovuje. Je tu možnost registace, a tu může provést nejen učitel, ale také žak. Snažili jsme se, aby stránky vypadaly srozumitelně. Můžete najít soukromého učitele pro dospělé i pro děti. Můžete si ho najít sami, nebo vám s tím pomůžeme. Naše služby nejsou zpoplatněny.

Jestliže je třeba soukromého učitele:

Služby soukromého učitele jsou potřeba v různých situacích: přílišná absence, nedostatky ve znalostech, přaní se připravit na zkoušky a tak dále.

  • Jedna z východ individuální výuky spočívá v tom, že učitel svou veškerou pozornost a energii věnuje jen vám.
  • Někdy vám soukromý učitel může pomoct připravit se na přijimací zkoušky. Obtížnost a forma přijímacích zkoušek může dělat starosti i nadanému studentovi. S tím může pomoct učitel, jenž má s takovýmto druhem přípravy praxi.  

Databáze pro vyhledávání soukromých učitelů:

Všichni učitelé jsou ověřeni našimi správci. Ověřujeme vzdělání učitele i jeho praxi. Každý učitel musí předložit doklady o své kvalifikaci. Díky velkému množství učitelů, budete moci najít učitele v Praze a jiném městě České republiky, který bude vám bude vyhovovat cenou, vzděláním a metodikou. Podívejte se pozorně na naše stránky. Najděte si učitele, kterého potřebujete podle kvalifikace, předmětu, či místa doučování.

Hodně štěstí !

Zveme vás, lektoři, ke spolupráci
/ru/

Вы уверены что хотите удалить отзыв?