Zveme vás, lektoři, ke spolupráci
Nec hte přihlašku na vyběr učitele zadarmo
Zavoláme Vám zpatky
během 15 minut
a najdeme Vám učitele

Hledání soukromých učitelů- logopedů v České republice

Tatevik Ghazaryan
Tatevik Ghazaryan
Věk: 30 let
logoped
  • Spolupracujeme s od března 2018
  • Praxe víc než 11 let
Předměty
Logoped
Jazyky mohou učit
arménský, ruský
Vzdělání
logopedia, speciální pedagogika a psychologie, logoped.
Dostupnost vzdělávání učitelů Ano
Místo zaměstnáníTo nevadí
Ceny od:
Logoped: 300 Kč. / 60 min.
Логопед: 300 Kč. / 60 min.
Adresa
Praha
Výjezd k žaku
Učitel poskytnout doklady o vzdělání

Logoped je lékař, který definuje a odstraňuje všechny anomálie, ať již je to problémy s artikulací, výslovností, přítomnost zadržení, nesprávným tempem mluvy a tak dále.

Když ditě začiná mluvit, rodiče by měli hned se ověřit, jestli vyslovuje všechny zvuky. Hodně dětí má nějaké problémy s výslovností.

Když rodiče najdou i málo problémů, je nutné se co nejdřív obrátit na specialistu,který normalizuje situaci pomoci individualního doučování s logopedem. V některých situacích několik desítek hodin bude dost, jiná situace vyžaduje víc než jeden rok – zaleží na konkretní situaci.

Spravná řeč je záruka úspěšné socializace dítěte v budoucnosti, naopak potíže s řečí můžou způsobit velké problémy ve vztazích s jinými dětmi. Je moc důležité najít profesionálního logopeda.

Logopedna doma

Na našich stránkách je hodně českých učitelů, logopedů pro děti, abyste mohli najít takového lékaře, který by vám vyhovoval – jeho kvalifikaci, stylem, cenou a místem doučování. Někteří specialisté mají hodiny u sebe doma, některé jedou k Vám domu. Je hodně různých variant.

Neoporhovujtezdravím a budoucím životem svého ditěte.

Podmínky a registrace

Cíl naších stránek je spojovat studenty a soukromé učitele v České republice. Učitelé napíšou informaci o sobě a studenti si podle toho můžou sami vybrat, jaký by jim nejvíce vyhovoval.

Snažili jsme se udělat naše stránky víceúčelovými: tady můžete najít soukromého učitele jakéhokoliv předmětu, od matematiky po ekologii. Seznámit se se seznamem můžete v konkrétním oddílu.

Stránky jsou přeloženy do ruštiny, češtiny a angličtiny. Můžete si vybrat jazyk, který vám vyhovuje. Je tu možnost registace, a tu může provést nejen učitel, ale také žak. Snažili jsme se, aby stránky vypadaly srozumitelně. Můžete najít soukromého učitele pro dospělé i pro děti. Můžete si ho najít sami, nebo vám s tím pomůžeme. Naše služby nejsou zpoplatněny.

Jestliže je třeba soukromého učitele:

Služby soukromého učitele jsou potřeba v různých situacích: přílišná absence, nedostatky ve znalostech, přaní se připravit na zkoušky a tak dále.

  • Jedna z východ individuální výuky spočívá v tom, že učitel svou veškerou pozornost a energii věnuje jen vám.
  • Někdy vám soukromý učitel může pomoct připravit se na přijimací zkoušky. Obtížnost a forma přijímacích zkoušek může dělat starosti i nadanému studentovi. S tím může pomoct učitel, jenž má s takovýmto druhem přípravy praxi.  

Databáze pro vyhledávání soukromých učitelů:

Všichni učitelé jsou ověřeni našimi správci. Ověřujeme vzdělání učitele i jeho praxi. Každý učitel musí předložit doklady o své kvalifikaci. Díky velkému množství učitelů, budete moci najít učitele v Praze a jiném městě České republiky, který bude vám bude vyhovovat cenou, vzděláním a metodikou. Podívejte se pozorně na naše stránky. Najděte si učitele, kterého potřebujete podle kvalifikace, předmětu, či místa doučování.

Hodně štěstí !

Zveme vás, lektoři, ke spolupráci
/ru/

Вы уверены что хотите удалить отзыв?